Agrimotor® JGP-13007HT JET kerti szivattyú öntvény szivattyú ház - eredeti minőségi termék*
Nincs raktáron
Agrimotor JGP-13007HT öntvényházas önfelszívó JET kerti szivattyú
Agrimotor® JGP-13007HT JET kerti szivattyú öntvény szivattyú ház
JGP13007HT
JET kerti szivattyú
öntvény szivattyú ház
eredeti minőségi termék*
Technikai adatok/Méretek:
Kialakítás:
JET Szivattyú
(JET kerti szivattyú, önfelszívó kerti szivattyú).
Funkció:
Tiszta Víz Szállítása
(ház vízellátás, kerti öntöző szivattyú).
Felhasználás:
Helyhez Kötött, Telepített
(telepített vízellátó szivattyú).
Márka:
Agrimotor®
(eredeti Agrimotor® szivattyú).
Cikkszám (SKU): JGP-13007HT
Névleges feszültség: 230 V ~ 50 Hz
Névleges teljesítmény: 1300 W
Védelem típusa: IPX4
Max. magasság: 50 m
Max. szívószint: 8 m
Max. szállítási mennyiség: 4800 l/h
Max. folyadékhőmérséklet:  35°C
Max. nyomás: 5 bar